ΝΕΟ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΓΙΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ (19/02/2021)

Στα συνημμένα αρχεία θα δείτε ανά τμήμα το ΝΕΟ Εβδομαδιαίο Ωρολόγιο Πρόγραμμα (ΕΩΠ) του σχολείου μας όπως ισχύει μετά την τοποθέτηση του εκπαιδευτικού Τεχνολογίας.

Κάθε πρόγραμμα λειτουργεί με συνδέσμους (Webex links) στο Επώνυμο κάθε εκπαιδευτικού.

Κάθε καθηγητής έχει τον δικό του σύνδεσμο.

Οι μαθητές καλούνται να φροντίζουν για την έγκαιρη συνδεσή τους στο Webex. Υπενθυμίζεται ότι η παρακολούθηση των μαθημάτων είναι υποχρεωτική και οι απουσίες προσμετρώνται κανονικά.

Κατά τη σύνδεση στο Webex οι μαθητές πληκτρολογούν το ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ τους και το E-mail που έχουν στο ΠΣΔ δηλ στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο (και ΟΧΙ το Username ή το Password που έχουν στο ΠΣΔ)